SKU: 2073-SF12 BLK-CLR
  • No Restocking Fee
Smyth 3 Light 12 inch Matte Black Semi-Flush Mount Ceiling Light in Clear Glass
SKU: 2073-SF12 BLK-CLR
Choose options for pricing
Select Finish: Matte Black
  • No Restocking Fee
(Only 6 in stock!)
Free Shipping & Returns!
Free 2-day Delivery Available
Enter your ZIP Code to check your eligibility:
Please enter a valid zip code
You're Eligible for Free 2-day Delivery!
This item is [not] eligible for 2-day delivery based on your location: [computedDestination]
Server Error
In stock items ship in 1-3 business days.
Discontinued
Live Chat
Are you a Trade Professional?
Love the look of this product?
Recommended by LNY, Powered by Beacon
You must be logged in to create a Project and add items. Log In or Create an Account
Please fully select a product before adding it to your projects
call and speak with a Lighting Expert
Our Experts Help You Every Step of the Way
Our Lighting Experts can help you find the brand that best suits your style & budget.
  • 150% Price Match Guarantee
  • Info on Our Pro Program
  • Expert Answers to Your Questions
  • Call for Best Pricing
Available 7 days a week, 8am to midnight
Live Chat
Description
Product Specifications
Product Information
Brand: Golden Lighting
Brand Category: Semi-Flush Mount
Shipping Method: Ground
SKU: 2073-SF12 BLK-CLR
UPC: 844375092181
Electrical and Operational Information
Dimmable: Yes
Lamping Features: Fixture Wattage: 3 x 60W(C)